Hakkımızda

2003 YILINDAN BU YANA İKİTELLİ OSB'DE HİZMETİNİZDEYİZ...

İkitelli OSB Triko Center Sanayi Sitesi'nde veren ajansımız, ofset matbaacılık, dijital baskı, web tasarım, tanıtım filmi ve baskı öncesi tasarım, fotoğraf çekimi, promosyon malzemeleri konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Ajans olarak alanımızda müşterilerimize tek noktadan fakat herbiri alanında uzmanlaşmış grup personelimizle, profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ajansımız kurulduğu günden bu yana Yeni Organize Dergi'yi çıkartmaktadır.
İkitelli OSB'de yayın hayatına başlayan ve haber ve dağıtım alanıyla yurt genelinde ve yurt dışında metal & makina yan sanayi sektörlerini organize sanayi bölgeleri ile buluşturan dergimizi www.organizedergi.com adresinden takip edebilirsiniz.

Web teknolojileri ekibimiz bu sektörde 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Müşteri odaklı, ihtiyaca uygun web çözümleri konusunda uzman ekibimiz webteknika.com markamız altında hizmet vermektedir. www.webteknika.com adresinden web sitemizi takip edebilirsiniz.

Paket ve ya kullanıma hazır web çözümleri konusunda, webmeks.com markamız altında hizmet vermekteyiz. www.webmeks.com adresinden web sitemizi takip edebilirsiniz.

Promosyon malzemeleri konusunda hizmet veren markamız promosyondizayn.com, her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Promosyon ürünlerimizi www.promosyondizayn.com adresinden takip edebilirsiniz.

PR2 TURKEY, marka bilinirliği yaratmak ve ekonomik ve sosyal faaliyetlerini Türkiye'de organize etmek için gelişen yabancı şirketlere iletişim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizi www.prsquaredturkey.com adresinden takip edebilirsiniz.