Matbaacılık Hizmetleri

Ofset matbaacılık ve dijital baskıda kalite ve fiyat farkı sunuyoruz.
Tasarım, fotoğraf ve baskı işlerinin bir arada ve tek yerden ve işinin her noktasında uzmanlaşmış bir firma tarafından yapılması, alacağınız hizmetin kusursuz, özgün ve ihtiyacınıza tam uygun olmasını sağlar.
İhtiyacınız ister bir ister milyon adet olsun, Ajans Organize size hizmet verebilecek doğru firmadır.

Ofset Matbaacılık

Ajans Organize olarak aldığımız işi, zamanında, uluslararası standartlarda, müşterilerimizin belirlediği ve beklediği kaliteye uygun, optimum maliyetler ile üretiriz.

Modern makina parkı, profesyonel ekip ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı.

Kağıda baskı kalitesinin dokunuşu.

Ajans Organize ofset matbaacılık hizmetleri emrinizde...

Dijital Baskı

Renkli Doküman Basımı
İleri teknoloji dijital baskı makinelerimizle yüksek çözünürlükte, ofset kalitesinde ve hızında, 1.hamur kağıt (350 gr dahil) ve kuşe kağıt ve fantezi kağıtlara baskı alabilme imkanına sahibiz.

Siyah – Beyaz Baskı
Fotokopi makinelerinden çok daha üstün bir kalite ve hızdaki makine parkurumuz ile 1. Hamur kağıtlara baskı imkanımız mevcuttur.

Kurumsal Çözümler
Düşük adetlerde ofset kalitesinde, kartvizit (350 gr kağıda baskılı, selefonlu ofset baskıdaki özelliklerde), katalog, broşür, dergi, flyer, afiş, fatura kartı, yaka kartı, cepli dosya, fiyat listesi, tanıtım kitapçığı,kullanım kılavuzu, ürün etiketi ve tüm basılı malzemelerinizde adet sınırı olmaksızın çözümler sunmaktayız.